33 нові життя подарував роздільнянцям січень

СІЧЕНЬ подарував нам 33 нових життя – у Роздільнянському пологовому відділенні в перший місяць 2021 року на світ з’явилось 17 дівчаток та 16 хлопчиків. Найбільша та найменша вага була у хлопчиків – 4 кг 200 гр та 1 кг 550 гр відповідно. Високопрофесійний колектив пологового допоміг породіллям та малюкам у найважчі дні їхнього життя.

Мабуть, найскладніше було тим жінкам, які матусями стали під час зимової хурделиці, що панувала нашим містом та районом з 27 по 29 січня. Одну з породіль у Роздільнянській ОТГ місцеві рятувальники 28 січня доставили із села Новоукраїнка до лікарні, де вона народила дівчинку. А вже наступного дня пізнім вечором «швидка» відправилась до породіллі в с. Ангелінівка. Через негоду карета «швидкої» застрягала в снігових наметах, але, дякувати Богу, і ця історія завершилась благополучно – на світ з’явилась ще одна дівчинка – мешканка Степанівської ОТГ.

Дякуємо медикам та всім відповідним службам за професіоналізм та відповідальність, а всім нам бажаємо тільки приємної статистики.

Наш кор.

Залиште свій коментар