АСТРОЛОГІЧНИЙ ПРОГНОЗ на 8 – 14 лютого

ОВЕН (21.03-20.04)

Дивіться на речі реалістично і сподівайтеся тільки на себе – тоді ніщо вам не зможе зіпсувати настрій. Ви розумні та іронічні, ваші влучні вислови потрапляють прямо в ціль. У вихідні намагайтеся більше приділяти уваги близьким. Проведіть час із родиною. Сприят- ливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-20.05)

Вам загрожує невдоволення. Керівництво може критикувати темпи вашої роботи. Претензії будуть обґрунтовані, тому запасіться терпінням і уважно вислухайте, що вам говорять. У вихідні друзі порадують вас своєю увагою, відмінно будуть складатися приятельські стосунки. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06)

На роботі покажіть себе спокійною та врівноваженою людиною. У вас зараз цілком благополучний та успішний період. Кохана людина вас порадує: не тільки скаже, але й зробить саме те, про що ви давно мріяли. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – середа.

РАК (22.06-22.07)

Спробуйте втихомирити свої амбіції. Завзята праця і без того допоможе вашому просуванню кар’єрними сходами. Вам не варто проявляти сентиментальність. Вас можуть порадувати новими перспективними діловими пропозиціями. У вихідні добре б прогулятися по зимовому парку. Сприятливий день – середа, несприятливий – понеділок.

ЛЕВ (23.07-23.08)

 Вас може очікувати творчий підйом. Важливо не упустити ініціативу зі своїх рук. Період сприяє відвертим розмовам і готовності до розумного компромісу. У вихідні порадуйте себе спілкуванням з друзями, насолодіться тишею й затишком. Сприятливий день – четвер, несприятливий – вівторок.

ДІВА (24.08-23.09)

Намагайтеся не піддаватися на спокуси й провокації. Варто стежити за своїми висловлюваннями, інакше є ризик потрапити в біду. У вихідні буде потрібна допомога, тому що самостійно впоратися з величезним обсягом роботи буде не під силу. Сприятливий день – середа, несприятливий – вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Досить передбачуваний і звичайний час. Спробуйте не впадати в крайності та не йти від справ далеко й надовго. Тим більш, що тиждень сприятливий із професійної точки зору: у цей час усі питання будуть вирішуватися легко й швидко. Сприятливий день – четвер, несприятливий – понеділок.

 СКОРПІОН (24.10-22.11)

Вас чекає підвищення по службі й солідний прибуток. Прислухайтеся до думки близької людини, вона бажає вам добра. Заплутані сімейні проблеми розв’яжуться, і ви знайдете довгоочікувану волю. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – субота.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Імовірні гарні новини, перспективні ділові пропозиції. Не виключений перерозподіл обов’язків у робочому колективі, в результаті чого особисто ви можете одержати жадану самостійність. Вас очікує удача в кар’єрі та в особистому житті. Родина вас порадує. Сприятливий день – понеділок, несприятливий – четвер.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Дайте простір фантазії, і ваші мрії можуть втілитися в життя. Гарні й корисні поїздки, знайомства й подорожі, не відмовляйтеся від своїх планів. Не намагайтеся впоратися з усіма домашніми справами самотужки. У вихідні варто просто повалятися на дивані з книгою або подивитися гарний фільм. Сприятливий день – п’ятниця, несприятливий – середа.

ВОДОЛІЙ (21.01-20.02)

Ваші грандіозні плани варто скоротити до реального обсягу. Інакше розчарування не уникнути. Імовірні відрядження, які дозво- лять вам відволіктися від деяких проблем. Спілкування з керівництвом по можливості скоротіть до мінімуму. У вихідні до вас можуть наскочити несподівані гості. Сприятливий день – вівторок, несприятливий – четвер.

РИБИ (21.02-20.03)

У вас може з’явитися потреба в нових враженнях. До вашого життя може ввійти якась приємна суєта, будьте уважні: поринувши в ці справи, ви ризикуєте забути про більш важливі та термінові. У вихідні ймовірні деякі внутрішньородинні тертя, але вам удасться спокійно й коректно їх вирішити. Сприятливий день – четвер, несприятливий – субота.

Залиште свій коментар