Олег Кіпер відвідав Роздільнянську громаду

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер з робочим візитом навідався до Роздільної. Зустріли та супроводжували очільника області голова Роздільнянської військової адміністрації Сергій Приходько та міський голова Валерій Шовкалюк.

Щоб перевірити  стан безпеки під час навчального процесу у Роздільнянському ліцеї №1, було оглянуто низку приміщень закладу та мобільне бомбосховище, яке розташоване на місцевому стадіоні. Доповідаючи очільнику області Сергій Приходько зазначив: «Наразі  біля школи встановлено два мобільних бомбосховища, де можна розмістити 200 дітей. Крім того, планується становлення  додаткового бомбосховища для вихованців ДНЗ «Веселка». Це дасть змогу забезпечити роботу школи та дитячого садочку та відкриє можливість проводити спортивні заходи поза навчальним процесом».

Під час екскурсії по закладу голова області завітав до шкільної їдальні, де не лише поспілкувався з кухарами, переглянув умови та стан забезпеченості харчоблоку  необхідним обладнанням, а навіть скуштував щойно приготовлений суп-харчо.

Наступним об’єктом, до якого завітала делегація була Роздільнянська багатопрофільна лікарня. Генеральний директор закладу Вадим Гудима провів очільника області кабінетами, показав обладнання та озвучив плани на найближчу перспективу. Зокрема, було оглянуто інсультне відділення лікарні, яке нещодавно відремонтували. Наразі тут створені всі комфортні умови: обладнанні ліжка з усією необхідною апаратурою, створений безбар’єрний простір, в наявності інклюзивні санвузли, душові кабіни та зала фізичної терапії для реабілітації пацієнта після інсульту.

Крім того, Олегу Кіперу розповіли про плани подальшого розвитку медичного закладу та продемонстрували проєкт реконструкції будівель лікарні та території навколо неї. Підсумовуючи відвідини лікарні Олег Олександрович відзначив високий рівень оснащення закладу новим сучасним медичним обладнанням і створення комфортних умов для пацієнтів.

Завершився візит спілкуванням з головами територіальних громад Роздільнянського району, під час якого обговорили наявні проблеми на місцях та можливі шляхи їх вирішення.

Наш кор.

Залиште свій коментар