1 червня – Міжнародний день захисту дітей

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 28 травня благодійний фонд «Пліч-о-пліч», волонтерській гуманітарний штаб «ОДЕСА ЯК ВОНА Є» відвідали Роздільну з розважальною програмою для дітей, які були переміщенні з територій, де ведуться бойові дії.

Роздільнянська громада дала прихисток багатьом таким сім’ям, оточила теплом та увагою. Гарний настрій у вихідний день та дитячий гамір нагадали, що дитинство одне і дітям потрібно допомагати переживати такий складний період. Свято видалося насиченим та цікавим і подарувало малечі радісні емоції. Фокусник демонстрував незвичні речі, були ігри та конкурси, а ще аквагрим для дітей, частування та подарунки. До речі, багато хто з дітей обрав під час нанесення аквагриму патріотичну символіку. Війна в нашій країні робить життя дітей складнішим, на жаль, не таким безтурботним, як воно має бути.

Зі словами вітань до присутніх звернувся міський голова Валерій Шовкалюк, який вручив подяку організаторам за це свято для дітей. Життя триває, дитинство одне і гарні емоції потрібні маленьким українцям. Тож, нехай у житті кожної дитини буде якомога більше щасливих днів та радості.

Наш кор.

Залиште свій коментар