Перейменування вулиць (провулків)

Робота з унормування назв об’єктів топоніміки у населених пунктах Роздільнянської територіальної громади триває.
Завершилось опрацювання пропозицій, що надійшли від небайдужих мешканців щодо перейменування запропонованих вулиць та провулків. З урахуванням діючого законодавства були відібрані відповідні варіанти. Так як було запропоновано декілька пропозицій по кожній вулиці та провулку, є необхідність остаточно визначитись, яку саму назву вони матимуть.
Щоб остаточно вирішити це питання, Роздільнянська міська територіальна громада знов звертається до громади, ініціюючи публічні обговорення. Вони пройдуть у два етапи:
1. Широке обговорення через інтернет-голосування за запропоновані варіанти. Триватиме з 1 по 10 червня 2022 року. Про старт та форму проведення голосування сповістимо згодом.
2. Вузьке обговорення шляхом виїзних консультацій з жителями вулиць та провулків, що будуть перейменовані. Розпочнеться воно після завершення інтернет-голосування (детальний графік додається).
Після формування протоколів результатів обговорень комісія визначиться з новими назвами, що будуть відповідати діючому законодавству та бажанню громади.
Тож слідкуйте за новинами та беріть жваву участь у обговореннях.

Залиште свій коментар