ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ. ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ.

ТВІЙ ВЧИНОК ВРЯТУЄ ЧИЄСЬ ЖИТТЯ

ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ – УНИКНИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

      Шановні мешканці району! На території України  з метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та профілактики злочинів з її використанням, з 01.04.2018 року по 30.04.2018  року проводиться місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів до неї, вибухових матеріалів і засобів самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівливої дії (газових пістолетів і револьверів) та їх реєстрація у встановленому законом порядку.

      Згідно чинного законодавства України добровільна здача зброї звільняє громадян, які її незаконно зберігали, від кримінальної та адміністративної відповідальності.

       В період проведення місячника добровільної здачі вогнепальної зброї та боєприпасів  зброю, яка знаходиться в незаконному оберті, необхідно здавати до Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області для подальшого оформлення або направлення на продаж чи  знищення в установленому законом порядку. В службі дозвільної системи Вам нададуть необхідну  консультацію з питань оформлення дозволів на право придбання, зберігання та  носіння вогнепальної мисливської, холодної та газової зброї.

      Звертаю увагу власників зареєстрованої зброї на необхідність дотримання правил постановки зброї на облік, термінів її перереєстрації. Для подовження терміну дії дозволів на право носіння та зберігання зброї  на черговий трирічний термін, Вам необхідно за місяць до закінчення дії дозволу звернутися у службу дозвільної системи Роздільнянського відділу поліції ГУНП в Одеській області для перереєстрації зброї.  Водночас застерігаю власників зброї від порушень правил зберігання та обліку зброї. Порушення цих правил тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену законом.

      Щоб не наразитися на неприємність, власникам зареєстрованої зброї необхідно суворо дотримуватись визначених умов зберігання зброї, оскільки мають місце випадки її втрати або незаконного заволодіння нею з автомобілів та помешкань громадян.  То ж раджу  не залишати зброю без нагляду, ще раз перевірити закріпленість і надійність замків у сейфах для зберігання зброї за місцем проживання.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар