У с. Кучурган знайшли артилерійський снаряд

 

З настанням весни та початком проведення земляних робіт на території Роздільнянського району почастішали випадки знаходження мешканцями боєприпасів, часів Другої світової війни.

Так, 24 березня о 18.00 до пожежно-рятувальної служби м. Роздільна надійшло повідомлення про те, що у с. Кучурган при проведенні земляних робіт виявлено артилерійський снаряд, калібру 76 міліметрів часів Другої світової війни.

До приїзду саперів на місце виклику охорону боєприпасу здійснювали співробітники Роздільнянського відділу поліції ГУ НП в Одеській області. Піротехнічною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Одеській області вибухоненебезпечний предмет вилучено та знешкоджено у спеціально відведеному місці. Цього році це перший випадок виявлення у Роздільнянському районі смертельнонебезпечних «подарунків» часів минулої війни.

При виявленні вибухонебезпечних предметів потрібно дотримуватися таких правил: не розбирати і не піднімати знайдені підозрілі небезпечні предмети; відгородити місце, де знаходиться вибухонебезпечний предмет; нікого не допускати до цього місця,; повідомити підрозділ ДСНС, поліцію, представників органів місцевої влади, організувавши біля нього постійне чергування до їх прибуття.

Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області вкотре застерігають громадян: у разі виявлення підозрілого предмету у жодному разі не намагайтеся самостійно визначити його належність та походження, а негайно зателефонуйте 101 у підрозділ ДСНС України та 102 у поліцію. Не допустіть, щоб ваша цікавість та легковажність призвели до трагедії. Будьте обережні, бережіть себе!

Сергій ШМОРГАЛ,

провідний спеціаліст Роздільнянського міськрайонного відділу

ГУ ДСНС України в Одеській області.

Залиште свій коментар