Швидкість руху у населених пунктах обмежено до  50 км/год

До уваги водіїв!

З 1 січня набула чинності постанова Кабміну про внесення змін до «Правил дорожнього руху», які передбачають зменшення швидкості руху автомобілів у містах до 50 км за годину.

У 2017 році було прийнято низку нормативно-правових актів з питань забезпечення безпеки дорожнього руху. Так, було внесено зміни до правил дорожнього руху України, які передбачають надання переваги в русі на нерегульованих перехрестях, де організовано круговий рух, транспортним засобам, які вже рухаються по колу, за що передбачена відповідальність за ч. 2 ст. 122 (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, зменшення максимально дозволеної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год, за що передбачена відповідальність за  ч. 1 ст. 122 (перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) Кодексу України про адміністративні правопорушення та штраф 255 гривень.

Посилено відповідальність за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області.

Залиште свій коментар