Звернення керівництва КП «Роздільнянський міський водоканал» до споживачів послуг

Вже майже 7 місяців як наша держава чинить опір російській агресії. Ми розуміємо, як важко всім, хто сьогодні залишився з Україною та щиро вдячні кожному, хто всупереч обставинам продовжує сплачувати за житлово-комунальні послуги.
КП «Роздільнянський міський водоканал» сумлінно виконує обов’язки надання послуг з водопостачання, водовідведення, вивезення та складування твердих побутових відходів, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території, централізованого опалення.
Протягом цього складного року ми намагалися забезпечити кожного мешканця громади безперебійним водопостачанням, постійним вивозом сміття та принести тепло в кожну оселю.
На території громади, не зважаючи на обставини непереборної сили, силами нашого підприємства та за підтримки Роздільнянської міської ради проводилося багато робіт з благоустрою нашої громади, зокрема:
 • у селі Старостине відбувся поточний ремонт частини водогону;
 • встановлені пожежні гідранти в селах Буцинівка та Кошари;
 • відбувається заміна насосів на артсвердловинах громади;
 • на постійній основі відбувається ліквідація стихійних сміттєзвалищ;
 • у місті Роздільна по вулицях Європейська та Привокзальна було здійснене очищення каналізаційних колекторів загальною протяжністю 540 метрів та прочищення 18 каналізаційних колодязів з використанням гідроочисної та мулососної техніки;
 • відновлена та введена в експлуатацію артезіанська свердловина, розташована на території колишнього винзаводу, яка не працювала протягом 7 років;
 • було відновлено ліфтове господарство у багатоквартирних будинках, яке не працювало багато років. В будинках №71 та №73 по вулиці Молодіжна ліфти були введені в експлуатацію та, наразі, працюють в тестовому режимі.
З метою підготовки до зими та опалювального сезону здійснюються наступні заходи:
 • проводяться роботи на насосній станції в селі Степанівка;
 • відбувається утеплення артсвердловин на території громади;
 • на котельній, яка обслуговує частину багатоквартирного житлового фонду та частину споживачів бюджетної сфери, планується реконструкція зі встановленням нового енергоефективного котла;
 • вся техніка, яка знаходиться у господарському віданні підприємства, повністю готова до зими. Для цього було закуплені нові автоакумулятори, запчастини та гума;
 • задля мінімізації травматизму та аварійних ситуацій в зимовий період підприємство заготовляє посипну суміш для посипки доріг та тротуарів.
Разом із тим будь-які заявки та повідомлення, які надходять до підприємства, фіксуються черговим диспетчером протягом 24 годин, 7 днів на тиждень і вирішуються оперативно та якісно.
Але на сьогодні склалася ситуація, яка ставить під загрозу надання комунальних послуг. Причиною в тому, що деякімешканці нашої громади припинили розраховуватись за отримані послуги. Серед населення активно поширюється думка, що під час дії воєнного стану мешканці звільняються від сплати за комунальні послуги. ЦЕ НЕ ТАК!!! Відповідні роз’яснення з цього приводу надав Центр протидії дезінформації при РНБО. В цей період не нараховуються лише штрафи та пені. Але сплачувати за отримані послуги все одно потрібно!
Так само, як і підприємство не звільнили від обов’язку сплати за спожиті енергоносії. Підприємство купує паливо, ціна на яке зросла на майже 50 відсотків, щоб мати ресурс для заправки аварійних авто, вивозу сміття, купівлі необхідних матеріалів для обслуговування техніки та мереж тощо. Підприємство вже працює у збиток, проте виконує свої обов’язки. І чекає цього ж від мешканців, які ці послуги отримують.
Наразі з метою перевірки показників лічильників та сплати заборгованості по населених пунктах громади контролерами водопровідного господарства відділу збуту КП «Роздільнянський міський водоканал» разом з поліцейськими офіцерами громади серед побутових споживачів проводяться заходи, спрямовані на погашення заборгованості за спожиті послуги.
Шановні мешканці! Звертаємо увагу, що ваша оплата дуже важлива саме зараз. Своєчасні розрахунки – це гарантія подальшого забезпечення населення, підприємств та організацій житлово-комунальними послугами та вагома підтримка економіки України.
Зараз від кожного з вас залежить, чи в повному обсязі буде забезпечена життєдіяльність громади!
Рахунки за житлово-комунальні послуги можна сплатити за допомогою онлайн-сервісів через чат-бот нашого підприємства у Вайбері (за посиланням https://tinyurl.com/2p93p2kt), платіжні системи, такі як «Ощад24», «Приват24», у відділенні «Укрпошти», «Нової Пошти» та інші, через каси банківських установ за встановленим графіком їх роботи.
Сподіваємося на вашу підтримку та розуміння!
Джерело: КП «Роздільнянський міський водоканал» 

Залиште свій коментар