Зупиніть отруєння собак!

До редакції надійшов лист від мешканців Роздільної, які звертаються до міського голови з проханням допомогти у вирішенні болючої проблеми з бродячими тваринами.

«Доводимо до вашого відома, що в м. Роздільна систематично травлять безхатніх тварин, зокрема собак. Трупи тварин знаходять на вулицях, у парках міста. Отруєні тварини б’ються в конвульсіях. Це бачать діти та дорослі, що призводить до моральної шкоди. З домашніми тваринами гуляти неможливо. Під отруєння потрапляють собаки, які пройшли стерилізацію в м. Одеса (на яку були витрачені бюджетні кошти). Бездомні собаки повинні бути або стерилізовані, або відправлені в приюти. Це не європейський підхід до вирішення проблеми та є порушенням законів України. Просимо вжити заходів».

Під даним листом підписалися 37 роздільнянців, він був направлений до міської ради.

Днями до редакції завітала роздільнянка Олена Нечваленко, одна із ініціаторів даного звернення. Жінка повідомила, що випадки отруєння собак продовжуються.  Їх трупи періодично знаходять на вулицях міста, у скверах та парках. Небайдужим до тварин людям доводиться самостійно ховати трупи, адже видовище це не з приємних, у чому можете переконатися з фото.

Сподіваємось, найближчим часом будуть вжиті необхідні заходи. Тим більше, що по місту встановлено відеоспостереження, а отже можливо відслідкувати, хто займається цією жахливою справою і покарати винних. Але це вже прерогатива поліції.

Залиште свій коментар