ЗНОВУ КВІТНЕ «ДЕБЮТНА ВЕСНА»

Третій відбірковий тур конкурсу художньої самодіяльності «Дебютна весна», який проводиться на Роздільнянщині під патронатом депутатів Одеської обласної ради В.В. Фініка та В.М. Саутьонкова, минулої суботи стартував у с. Болгарка. Напруга у залі панувала неабияка, адже цей відбірковий етап був останнім і попереду – такий манливий фінал.

 Творчі номери цього вечора у Будинку культури с. Болгарка для гостей та поважного журі демонстрували вихованці загальноосвітніх шкіл Роздільнянської міської, Щербанської,  Єгорівської, Єреміївської , Кіровської, Новоукраїнської, Виноградарської, Бецилівської та Степової сільських рад. Тепло привітала конкурсантів та гостей Єгорівський сільський голова Г.П. Караман. Ганна Петрівна побажала школярам гарних виступів та наснаги, бо ж сам конкурс – масштабний, і, за умови високих результатів, відкриває нові можливості розвитку та вдосконалення творчих здібностей для учасників. Також звернувся до присутніх ініціатор започаткування «Дебютної весни», депутат обласної ради В.В. Фінік, який відзначив, що для нього завжди приємно відвідувати своє рідне село Болгарку, де він виріс і навчався, а тепер робить усе можливе, аби воно розвивалося й процвітало, в тому числі за рахунок культурних заходів такого високого рівня. А депутат обласної ради В.В. Бакланов у своєму вітальному слові зауважив, що з кожним роком «Дебютна весна» розквітає новими барвами та заохочує все більше і більше юних талантів.

         Як завжди виступи конкурсантів оцінювало компетентне та незаангажоване журі:  художній керівник творчого об’єднання “Праздник продакшн” Сергій Верченко, музикант, учасник телевізійних проектів «Фабрика зірок» та «Х-фактор» Павло Захарчук, який родом з Одеси. Очолив журі художній керівник «Балету-13» Сергій Вагалюк. Вела захід Марія Кочетова.

         Школярі із задоволенням, та деяким хвилюванням, демонстрували свої таланти глядачам у виконанні пісень, танцювальних номерів, гуморесок, віршів тощо. Оцінювати було, ой, як не просто! Самі члени журі відзначили, що їхні рекомендації та поради, озвучені на попередніх етапах, враховуються, що особливо відчувалося у Болгарці. Видно, що діти займаються саморозвитком і не бояться експериментувати, врахувавши думку фахівців. Зокрема, голова журі Сергій Верченко подякував за дитячий репертуар  і відзначив, що значно «підросли» у творчому плані учасники з Новоукраїнки та Бурдівки, які цього року урізноманітнили та розширили свої номери новими ідеями та стилями.

         Публіка  гучними оплесками зустрічала юних аматорів сцени Роздільнянщини та щиро вболівала, бо у кожному номері відчувалася «родзинка». Однак, за правилами журі мусило обирати кращих з кращих і до фіналу, за результатами третього відбіркового туру, пройшли наступні учасники: у номінації «вокал» – Уляна Теліщук, Валерія Собчук, Дар’я Бузовська, Катенина Шевчук, Олександра Чебанова, Анастасія Бабай і Віолетта Семенюк, тріо «Фіксики»; у номінації «художнє слово» – Олена Сінько, Валерія Мурга, Валерія Барбенягрє; у номінації «хореографія» – колективи «Талісман», «Вдохновение», «In step in the time», Карина Міносян; у номінації «Оригінальний виступ» – Святослав Коваль .

У свою чергу, В.В. Фінік додатково запросив до фіналу Дар᾽ю  Токаренко, «Тріо» учнів 8 – 11 класів с. Болгарка, Ксенію Матійчук, Руслану Любченко, Анжеліку Лисюк та колектив «Юність». На жаль, його колега, депутат обласної ради та співорганізатор конкурсу В.М. Саутьонков не зміг бути на цьому відбірковому етапі, тож на плечі Владислава Васильовича лягала подвійна відповідальність.

 Неабияк усім запам’яталися своїми виступами артисти хореографічного чоловічого колективу «Балет-13». Вони, до речі, радували майстерністю та високим професіоналізмом конкурсантів і пересічних глядачів усіх цьогорічних відбіркових етапів конкурсу «Дебютна весна».

Дві власні композиції виконав музикант, учасник телевізійних проектів «Фабрика зірок» та «Х-фактор» Павло Захарчук, який також поділився досвідом з юними талантами і дав поради щодо подальшого навчання та становлення учасників, як творчих особистостей. Бо ж, «Дебютна весна» вже третій рік поспіль відкриває широкі горизонту перед дітьми нашого краю.

         Попереду – фінал, який відбудеться 12 травня у с. Кам᾽янка. Судячи з відбіркових етапів, вже зараз можна сказати, що боротьба буде напружена і цікава, а творчі номери у виконанні юнаків та дівчат з нашого району ще більш допрацьованими та яскравими.

 

Залиште свій коментар