Відбувся турнір з міні-футболу на Кубок газети “Вперед”

5 травня у с. Кам’янка Роздільнянського району відбувся турнір з міні-футболу на Кубок газети “Вперед”, присвячений 87-й річниці заснування районного часопису. Багато років тому подібний футбольний турнір проводився. І от, у цьому році ситуація змінилася і редакційним колективом було прийнято рішення щодо відновлення цієї традиції.

Турнір відбувся у с. Кам’янка на новозбудованому малому футбольному полі. Це було своєрідним відкриттям данного спортивного майданчика, оскільки змагання на ньому проводилися вперше. Взяли участь у них шість команд з району: команди с. Кам’янка, “Держслужба”, “Газовик” (м. Роздільна), “Вікторія” (с. Яковлівка),  “Лиман” (сел. Лиманське) та команда газети “Вперед”.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда “Вікторія”, яка і отримала Кубок турніру. Команда газети “Вперед” зайняла почесне друге місце.

Крім того, у рамках цього заходу відбулося нагородження переможця конкурсу газети “Вперед”, пам’яті журналіста, працівника газети Анатолія Гордієнка. Традиційно переможців обирають серед постійних дописувачів газети. Цього року ним став вчитель історії Кам’янської ЗОШ Геннадій Єфімов.