Земний уклін пожежним

Нещодавно зайнялася пожежа у нашому гаражі. Зрозуміти погорільців, напевно, може тільки той, хто сам пережив пожежу на обійсті. Паніка, страх охопили нас. Страшенно переживали, щоб вогонь не перекинувся на сусідні будинки. Звичайно, ми одразу звернулися до Роздільнянської пожежної частини.

Черговий наряд моментально зреагував на виклик і вже через декілька хвилин займався ліквідацією пожежі. Хлопці діяли рішуче, виважено, адже необхідно було якнайшвидше побороти вогняну стихію, яка могла перекинутися на наші і сусідні будинки.

Висловлюємо щиру вдячність нашим мужнім рятувальникам, зокрема: командиру відділення А. Розмариці, пожежним М. Бєгєну, І. Почтаренку, О. Чергуці, водію  В. Кіриленку, диспетчеру А. Гнатюку. Спасибі вам велике за вашу відповідальну і таку важливу справу. Нехай Бог дарує вам міцне здоров’я, хай віддячить сповна за те, як ви допомогли нам у скрутну хвилину, адже відлік ішов на секунди. І якби не ви, з гаража залишилося б попелище. Хай горе обходить ваші домівки стороною і повняться вони тільки добром, злагодою, щастям і радістю.

З повагою – родина Голубових,   м. Роздільна

Залиште свій коментар