Дякуємо поштарям Роздільнянщини

Укрпошта для кожного жителя Роздільнянщини стала невід’ємною частиною буття у сфері комунальних послуг, отриманні газет, переказів, пенсій, доставці товарів першої необхідності, а ще ­ у доброму спілкуванні та своєчасній допомозі у розв’язанні багатьох проблем населення.

В селах Павлівка, Труд-­Куток всі знають, коли приїде машина Укрпошти водія Ярослава Михайловича Кучинського, із задоволенням чекають на поштарів Оксану Олександрівну Павленко та Альону Дмитрівну Федорову. Вони обслуговують жителів на найвищому рівні. Особливо пенсіонери задоволені своєчасними виплатами пенсій, субсидій тощо.

В середу і суботу ­ такі дні приїзду ­ машину можна побачити на основних стоянках у центрі, біля магазинів та бібліотеки, також у різних куточках, де живуть пенсіонери. Поштарі швидко, тактовно обслуговують людей, допомагаючи сплатити комунальні послуги, а якщо є потреба, роз’яснюють і відповідають на запитання.

Спасибі велике нашим поштарям за увагу до населення, професійну, копітку працю для людей, своєчасну, потрібну допомогу. Бажаємо шановним поштарям успіху в нелегкій, відповідальній праці, міцного здоров’я, миру, віри і витримки в такі суворі, нелегкі для нашого народу часи. Хай Бог береже усіх!

Валентина БОЛЬШАКОВА,

с. Павлівка

Залиште свій коментар