Зеленський: Військовому керівництву доручено завдання створити резерви особового складу

Військове керівництво отримало завдання створити резерви, щоб захисники мали змогу відновлювати сили після бойових дій.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав під час зустрічі зі студентами та викладачами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в якій також брав участь колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу ОП.

«Тому що це складно з різних причин – і поранення, і психологічний стан. Він має бути нормальний», – наголосив очільник Української держави, уточнивши, що найважливішим ресурсом української армії є особовий склад, який потрібно берегти.

Зеленський зазначив, що наразі не може розкрити подробиць мобілізаційних процесів, але Ставка Верховного Головнокомандувача ухвалила відповідні рішення, і далі командувачі працюють над їх реалізацією на своїх напрямах.

Як повідомляв Укрінформ, під час візиту до України колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон відвідав Бучу та Бородянку в Київській області. Президент України Володимир Зеленський поінформував британського політика про ситуацію на передовій та відзначив його активну публічну підтримку України.

Джерело: Укрінформ

Залиште свій коментар