Здоров’я Вам, Тетяно Іванівно!

У 90-х роках у Калантаївку за направленням приїхала лікар-терапевт, Тетяна Іванівна Терепа, разом зі своєю сім’єю. Одразу ж взялася до справи. У неї завжди на першому плані були пацієнти, завжди піклувалася про них від початку хвороби до повного виздоровлення. Тетяна Іванівна і сьогодні пам’ятає, хто коли народився, які щеплення отримував, чим хворів.

Зараз вона на пенсії, але – перший лікар на селі. Тетяна Іванівна завжди кудись поспішає, до кожного має хороше слово, завжди її чекають. Вона прекрасна жінка, депутат сільської ради трьох скликань, наш добрий лікар, чуйна, людяна, безкорислива, завжди прийде на допомогу у скрутну годину, цікавиться здоров’ям людей різного віку. Найдорожче для людини – це здоров’я, його треба підтримувати, а Тетяна Іванівна завжди поруч: і діагноз втановить, і ліки призначить.

Бути лікарем – це, дійсно, її покликання. Вона допомагає своїм пацієнтам зберегти найцінніше – здоров’я та довголіття.

25 січня – День Тетяни! Ми, жителі Калантаївської громади, вітаємо нашу Тетяну Іванівну з Днем Ангела.

Будьте впевнені, що люди Вам будуть завжди вдячні, і їхні обличчя дійсно світяться здоров’ям і щастям. Так тримати!

Нехай Вам ніколи не доведеться сумніватися в тому, яку користь Ви приносите людям, нехай Ваші пацієнти будуть завжди щасливі і вдячні Вам за Вашу працю. Здоровʼя Вам і Вашій родині, шановна наша Тетяно Іванівно, наш добрий лікар. Спасибі Вам за те, що Ви у нас є, за підтримку і взаєморозуміння.

Хай добрий Ангел береже повік
Вогонь зорі, що долею зоветься.
Життя, неначе вишитий рушник,
Багрянцем калиновим усміхнеться.
Нехай волошками цвітуть літа прекрасні,
Нехай здійсняться тисячі бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні капельки страждань!

З повагою калантаївська громада.

 

 

Залиште свій коментар