Запрошення на святкове богослужіння до храму Св. Інокентія

Світло Православ’я

Шлях людини до Бога лежить через храм та його святині. Храм – це місце проникнення молитов та глибоких духовних переживань. Всі інші споруди на землі будуються для людей, а церква або храм будується на честь і славу Божу, в якому віруючі збираються для прославлення Бога в молитвах і богослужіннях. Від колиски і до могили Церква веде нас, просвічує нам шлях, наставляє нас, благословляє, скеровує наші думки, почуття, бажання і добрі діла до однієї мети – вічного життя.

В нашому місті 15 жовтня 2014 року була закладена капсула з частиною мощів мученика Валентина Римського на початок будівництва храму на честь Інокентія Одеського. 5 років – це невеликий час, але завдяки головному меценату будівництва Олександру Семеновичу Пресману та багатьом жителям нашого міста сьогодні це вже повноцінно діючий храм, який вражає своєю величністю та красою.

На честь 5-річчя цієї великої події 15 жовтня 2019 року о 8.00 запрошуємо всіх жителів та гостей нашого міста на святкове богослужіння, за участю високопреосвященійшого Владики, митрополита Балтського та Ананьївського Олексія, помолитись разом з нами про мир в Україні, за мир та справедливість у всьому світі.

Олександр СУДОМА, настоятель Свято-Інокентівського храму, протоієрей

Залиште свій коментар