Занурювали головою в туалет і змушували бігати без трусів

Факт жорстокого поводження з дітьми розслідують правоохоронці села Шевченкове Ізмаїльського району. Як повідомив директор обласного департаменту освіти Олександр Лончак, кривдниками були учні того ж навчального закладу.

Інцидент зняв на телефон один із хлопців, який брав участь у цькуванні. Він – син учительки тієї ж школи.

Булінг у школі на Одещині: з’явилася реакція начальника освіти на події у школі

Начальник управління освіти Одеської області Олександр Лончак відреагував на скандал.
За його словами, інцидент стався у позаурочний час. Після повідомлень про булінг всі служби виїхали до закладу освіти. Школа отримала відповідні накази, відділ освіти перевірить цей заклад.

“За заявою директора школи та відділу освіти розпочато кримінальне провадження щодо жорстокого поводження з дітьми. У школі видані відповідні накази. Відділом освіти проводиться службова перевірка організації профілактичної роботи у закладі. Матір відмовилася писати заяву на кривдників, натомість це зробила директор школи. Триває слідство. Проведено засідання комісії із захисту прав дітей щодо даного випадку”, — написав Олександр Лончак у Facebook.

Як стверджують у відділі освіти та самій школі, вчителька – порядна людина, хороший спеціаліст. Була шокована тим, що сталося. Ніякого спротиву щодо розслідування з її боку не зафіксовано, це на комісії підтверджено представниками правоохоронних органів. Її долю визначить службове розслідування. На даний час слідство триває”, — написав Лончак.

“Як батько, як небайдужа людина, розділяю біль матері постраждалого хлопчика і самої дитини. Беру ситуацію під свій особистий контроль. У мене лише побажання до батьків. Цікавтеся: де, з ким і як проводять вільний час ваші діти. Чим вони живуть, що їх турбує, можливо, їм банально не вистачає уваги в сім’ї. Звісно, школа не осторонь. Ми сотні разів проводимо тематичні уроки, класні години, профілактичні бесіди на теми булінгу і не тільки, залучаємо до виховних заходів поліцію. Проте все йде з родини. Які цінності дорослі сповідують, такі у світ і несе дитина. Якщо насильство там норма, то вибачте… І мовчати не треба! Бо це ненормально”, — написав очільник управління освіти області.

Джерело: УНН

Залиште свій коментар