Заключний акорд – за ФК «Кошари»

13 листопада Роздільнянський стадіон «Спартак»» приймав учасників розіграшу Кубку Роздільнянської міської територіальної громади «Закриття сезону з футболу – 2022».

Взяли участь сім команд: ФК «Кошари», ФК «Кіровець», ФК «Атлетик», ФК «Веселий Кут», ФК «Лиман», «Ветерани» та ФК «Роздільна». Не всі команди були в оптимальному складі (мабуть, керівники цих команд вже планують і думають про наступний сезон).

Дуже приємна подія сталася під час відкриття змагань: капітан збірної ветеранів Вячеслав Маковій подарував комплект нової форми своїй команді. Дякуємо Вячеславу за цей подарунок!

Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк побажав всім ко-мандам міцного здоров’я, мирного неба та участі у наступних змаганнях громади з футзалу.

А на футбольному полі несподіванок майже не було. До фіналу дійшли команди ФК «Кошари» та ФК «Роздільна». У запеклій боротьбі заслужену перемогу з рахунком 2:0 здобула добротна та злагоджена команда ФК «Кошари» (інструктор зі спорту Андрій Джупін). Кубок «Закриття сезону з футболу – 2022» міський голова вручив команді-переможниці.

Дякуємо всім командам, які весь сезон брали участь у Першості, Кубках! Дякуємо вболівальникам нашого футболу! Дякуємо колективу Роздільнянського стадіону «Спартак!

Дякуємо Роздільнянській районній газеті «Вперед»! Дякуємо всій Роздільнянській міській територіальній громаді, на чолі з Валерієм Шовкалюком!

Володимир ЗІМІН,

начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар