Важлива перемога Вадима Умнікова

Юнакі та дівчата 2008 року народження готуються до виступу на Чемпіонаті Європи з настільного тенісу, який відбудеться 2023 року. До змагань європейського рівня готується і Вадим Умніков. Він тренується у Роздільнянській ДЮСШ, під керівництвом тренера-викладача Георгія Степановича Новаченка.

Тренування та підготовка до участі такого рівня мають особливе значення в період воєнного стану. Більшість кандидатів на підготовку виїхали в клуби Європи. Ми таких можливостей не маємо, тому готуємося у себе на Україні.

Так, з 23 по 31 жовтня проходили спортивні збори у тренувальному центрі м. Львів. Керівник центру – чемпіон світу 2022 року Віктор Дідух. Майстерність Вадима зросла до рівня кандидата в майстри спорту. По приїзду зі Львова взяли участь у рейтингових змаганнях у м. Одеса, які відбулися 12 листопада. Виборювали першість 40 учасників. Вадим став переможцем, змагаючись з майстрами спорту. Вітаємо!

Іван ЗАБОРЕЙ, президент дитячого клубу з настільного тенісу

Коментарі

 • Анатолий

  Неплохо. Супер игры на деньги по-честному тут драгон мани официальный сайт , все результаты можно проверить на Random.org, а история игр отображается в личном кабинете

 • Анастасия

  Большое спасибо за предоставленную информацию. Вот тут мир танков инвайт код 2022 хороший новый инвайт код

 • Павел

  Спасибо за исчерпывающую информацию. Мне недавно внепланово понадобились деньги, вот тут подсказали можно подать заявку на микрокредит оформить деньги в долг , ну что скажу, не так это и страшно, сначала была мысль проценты огромные, а нет, за первый заем вообще 0%

 • Пётр

  Спасибо большое вам за информацию. Пин ап казино онлайн занимает ведущее место в рейтинге игровой азартной индустрии.

Залиште свій коментар