Загальноміське прибирання триває

З метою наведення належного санітарного стану у нашому рідному місті після тривалої зими оголошено місячник з благоустрою, до якого запропоновано долучитися усім підприємствам, організаціям та установам. Він триватиме до 10 травня, адже Роздільна – наш спільний дім, довкілля якого  потребує дбайливого стану від жителів.

21 квітня до місячника долучився колектив районної ради, який цього року організував прибирання території, прилеглої до адмінбудівлі органу місцевого самоврядування. Були висаджені квіти та прибрано сміття.

Також у цей день роботи з благоустрою провели працівники газети «Вперед», які дещо обновили зовнішній фасад будівлі редакції.

Наш кор.


У Роздільнянському відділі поліції традиційно щорічно навесні проводиться «День довкілля». Не став винятком і цей рік.

Поліцейські взяли участь у благоустрої та приведенны до належного санітарного стану приміщень та прилеглоъ до відділу поліції території. Цього дня правоохоронці обкопували газони та білили стовбури дерев, прибирали прилеглу територію від сміття. Навели належний порядок у гаражах, боксах, дворі, на місці стоянки службового автотранспорту та у підсобних приміщеннях. Пофарбували тротуарні бордюри, поновили фарбове покриття пожежного щита, розміток паркування автотранспорту перед адміністративною будівлею відділу.

Всі працювали бадьоро і з задоволенням. Кожен працівник відділу поліції вніс свою часточку у цю благородну справу та був задоволений своєю роботою.

Роздільнянський відділ поліції.

Залиште свій коментар