Наші правоохоронці – найкращі в області з поліцейського багатоборства

21 квітня на стадіоні «Динамо» м. Одеса відбулися змагання на першість ГУНП в Одеській області з поліцейського багатоборства, в ході якого команда Роздільнянського відділу поліції посіла ІІ місце в командному заліку та І місце в індивідуальному, – повідомлено на офіційній сторінці у Фейсбуці Роздільнянським ВП.

Даний захід було проведено з метою підвищення рівня професійної підготовленості та спеціальних навичок зі стрільби з бойової зброї, вдосконалення фізичної підготовки серед поліцейських області.

За Положенням проведення спортивних змагань з поліцейського багатоборства в обов’язковому порядку команда складається з двох поліцейських (1 чоловік та 1 жінка). Учасники оцінюються як у командному, так і в особистому заліку.

У багатоборство були включені такі види змагань: виконання нормативу з вогневої підготовки для пістолета ПМ (спорядження магазина); виконання нормативу з вогневої підготовки для пістолета ПМ (збирання після неповного розбирання); комплексна силова вправа (нахили тулуба вперед з положення лежачи на спині та згинання рук з упору лежачи); одягання кайданок на умовного правопорушення; швидкісний біг (дистанція 100 м). При чому, виконання наступного завдання розпочинається тільки після завершення попереднього, тобто естафета.

Команду Роздільнянського ВП представляли капрал поліції Аліна Івановська, помічник слідчого СВ та лейтенант поліції Микола Легкий, оперуповноважений сектора кримінальної поліції.

Під час змагань з поліцейського багатоборства всі команди області демонстрували високі спортивні результати, витримку, наполегливість. За підсумками загальнокомандного заліку команда Роздільнянського відділу поліції посіла призове ІІ місце, поступившись команді Овідіопільського ВП декількома балами, третій результат – у команди Білгород-Дністровського ВП.

Кращий результат в особистому заліку продемонструвала представниця Роздільнянського ВП Аліна Івановська, посівши перше місце.

Усі переможці особистого і загальнокомандного заліку нагороджені кубками, грамотами та медалями. Тож, побажаємо нашим поліцейським сили і наснаги гідно представляти Роздільнянський район у подібних змаганнях!

Роздільнянський відділ поліції.

 

Залиште свій коментар