Загадкова йога у Роздільній 

Так що ж це за така загадкова йога? Наука? Релігія? Спосіб життя? Розумна фізкультура? Унікальна зарядка для ендокринної системи?
Йога – давнє, глибоке, потужне по своєму потенційному впливу вчення, і кожен може почерпнути з нього все, що захоче. Сьогодні вчення розгалужено на безліч простих і прикладних методик. Йога для схуднення, йога для вагітних, йога для зору, йога для більш ефективних тренувань в будь-якому виді спорту …
Вчення не тільки допомагає поліпшити фізичне здоров’я, знайти сильне, струнке, виносливе тіло, але і дозволяє повністю реалізувати себе у всіх сферах життя – в роботі та навчанні, в кар’єрі та бізнесі, в сімейних і міжособистісних відносинах, в професійному та особистісному розвитку і багатьох інших областях людської діяльності.
Вже майже рік на базі Фітнес-клубу “Атлетик” проводяться заняття з йоги. Незмінною тренеркою та духовним натхненником є Ірина Кущенко. Свого часу Ірина отримала чимало сертифікатів, пройшла інструкторський курс, який проводить Федерація йоги Півдня України, брала участь у різноманітних майстер-класах щодо основ заняття йогою і наразі ділиться своїми навичками із зацікавленими в цьому навчанні роздільнянцями. На запрошення тренера випала нагода (в принципі, нею можуть скористатися усі бажаючі, адже перше заняття є безкоштовним) взяти безпосередню участь в одному з тренувань. Це відчуття легкості, повного спокою та релаксу не передати словами. Йога – як екзотичний фрукт: тобі можуть розповідати про його вигляд і смак, але поки не спробуєш сам, то ніколи не зрозумієш його цінності та особливості.

З роками з’являється чимало проблем зі здоров’ям. Відчувається біль у суглобах, шийно-комірцевій зоні та грудному відділі хребта, в результаті чого утворюються м’язові зажими, організм витрачає багато енергії на підтримку м’язів у напруженому стані. Як наслідок – втома. А завдяки заняттям йогою повертається життєва сила та повністю відновлюється енергетичний потенціал організму”, – поділилися своїми враженнями Ірина Опря та Інна Ячменьова, які вже майже рік відвідують заняття.
“В першу чергу, під час занять, ти відпочиваєш не лише тілом, а й душею. Адже сьогодні, в сучасному вирі подій, так не вистачає часу побути із собою наодинці, розслабитись та релакснути. Завдяки цим заняттям ми все це отримуємо“, – розповіла Оксана Третяк.
В мене така робота, яка потребує постійного перебування на ногах. Від цього виникли постійні болі в спині та попереку. Запропонували спробувати займатися йогою. Відтоді є постійним відвідувачем тренувавнь, адже та біль, яка постійно мучила, пройшла. Але заняття обов’язково повинні бути регулярними!” – зазначив Андрій Цитрін.

Бесіду вела Наталя БУКОВСЬКА.

Розклад занять: понеділок, середа п’ятниця – 19.30; середа, п’ятниця – 09.15.
Адреса: Фітнес-клуб “Атлетик”, м. Роздільна, вул. Європейська, 26(б).
Телефони для довідок: ‎099-332-49-88 , ‎095-166-12-20.

                                                 До занять йогою запрошують всіх бажаючих!
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у міні-йога-марафоні офлайн “Сім днів на шляху до ресурсного стану”. Це легкий, екологічний шлях до гарного настрою та здорового тіла.
Тривалість марафона – сім днів. Протягом семи днів щоранку ми з вами будемо зустрічатися і проводити ранкові тренування-заняття по 40-50 хвилин. Кожен день новий комплекс – у результаті опрацюємо все тіло.
Плюс будуть додаткові завдання щодо таких практик як медитація, очищення та інші приємні речі. Тобто легкі психоенергетичні завдання, виконання яких піднімає рівень енергії, вплив на свій стан, все легко виконується протягом повсякденного життя. І трошки теорії, кожен день по трохи про прості нібито речі…
Це марафон для отримання знань, практики, навичок. Це шанс випробувати на собі чарівний вплив цієї стародавньої науки про життя.


В РЕЗУЛЬТАТІ:
🧡 Відчуття легкості у всьому тілі;
🧡 Зменшення болю в спині, суглобах, головні болі;
🧡 Покращення постави;
🧡 Нові звички в харчуванні, без стресу і надриву.
🧡 М’яке очищення організму
🧡 Покращення якості сну,
🧡 Гарний настрій, підвищений рівень енергії
Комплекси кожен учасник отримує в подарунок і може займатися самостійно в будь-який зручний час. А також запис медитації. І дуже сподіваюся, що у ваше життя увійдуть нові, дуже корисні для здоров’я звички.

 

Залиште свій коментар