Зафіксовано 100 групових порушень

З початку 2017 року прикордонники Білгород-Дністровського загону зафіксували сто випадків саме групових порушень державного кордону та затримали 274 особи за незаконний перетин кордону у складі груп осіб (від двох чоловік і більше). Останні випадок стався на ділянці відділу прикордонної служби «Степанівка».

Так, днями прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали двох молдованок, які з трьома дітьми незаконно перетнули кордон. 32-річна громадянка Республіки Молдова, разом зі своїми дітьми – семи- та восьмирічними хлопчиками, однорічною дівчинкою та 40-річною подругою вирішили незаконно перетнути державний кордон з Республіки Молдова до України в обхід пункту пропуску «Розалівка», що у Роздільнянському районі.

Прикордонники відділу «Степанівка» порушниць затримали. Ті пояснили, що не мали необхідних документів та у такий спосіб хотіли потрапити до України, щоб погостювати у знайомих.

За вчинене правопорушення жінки були притягнені до адміністративної відповідальності, згідно з КУпАП (за рішенням суду їм загрожує штраф від 3400 до 8500 грн). Після складання необхідних документів громадянки Молдови будуть повернені до своєї країни.

Іван Іванчук,

помічник начальника Білгород-Дністровського прикордонного загону – начальник прес-служби.

Залиште свій коментар