Дорогу в с. Павлівка знову перекривали

 5 грудня, у с. Павлівка Роздільнянського району біля тунелю відбулася мирна акція з перекриття дороги. Мета – привернути увагу влади до необхідності ремонту автошляху на  цьому напрямку – від Роздільної до сел. Лиманське, адже він у вкрай поганому стані, тож така акція відбувається не вперше. Бездоріжжя доводить людей до відчаю і місцеві жителі долучилися до її проведення й цього разу, аби домогтися хоч якогось покращення.

 

Також в акції взяли участь депутати районної ради С.В. Маслов та Л.А. Коваленко. Приїхали представники одеського Автомайдану. Під тунелем були розгорнуті державні прапори, лунала українська музика. Активісти та водії спілкувалися. Машини з дітьми пропускали.

З людьми приїхали поспілкуватися голова райдержадміністрації державної адміністрації Н.В. Бараненко та Степанівський сільський голова С.П. Щербакова. Очільниця РДА пояснила, що наразі ведеться розробка проектно-кошторисної документації, на яку були виділені кошти.

Вже з наступного  року планується капітальний ремонт. Взимку роботи не розпочнуться. Проте, розуміючи наскільки поганий стан дорожнього покриття, присутні дійшли згоди, що необхідна хоча б підсипка. З цією метою того  ж дня на території Степанівської сільської ради розпочав працювати грейдер.

                 

Залиште свій коментар