Задля забезпечення безперебійної роботи медичних закладів Роздільнянського району

Як ми вже інформували, наразі заборонено регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні. Крім того, Укрзалізниця припинила рух поїздів,  ввівши лише господарчі поїзди для підвозу своїх працівників (за умови пред’явлення посвідчення).  

В результаті цього гостро постало питання доставки медичних працівників, які не проживають у м. Роздільна, на робочі місця.

З метою забезпечення безперебійної роботи медичних закладів району, зокрема, Роздільнянської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги, сьогодні, 19 березня, за ініціативою керівництва районної ради та райдержадміністрації було скликано екстрену робочу нараду за участю очільників вищезазначених органів – Сергія Крилова, Сергія Приходька та інших відповідних служб – задля вирішення даного питання. 

За результатами проведеної наради, керівництвом району надіслано листи до керівництва ПАТ “Одеська Укрзалізниця” щодо можливого перевезення на господарчих поїздах не лише працівників залізниці, а й  медичного персоналу.

Крім того, ведеться робота (у разі потреби) щодо організації доставки медперсоналу з населених пунктів так званої “балки” – у напрямку сел. Лиманського та с. Яковлівки. Розглядається можливість залучення окремих автобусів, виключно для підвозу медпрацівників.

Ситуація тримається на контролі керівництва району, про подальший перебіг подій повідомимо додатково.

Залиште свій коментар