У РОЗДІЛЬНІЙ ПЕРЕВІРИЛИ ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ ТЕБ ТА НС

19 березня у нашому місті спеціальна комісія, створена райдержадміністрацією на чолі з заступником голови РДА Наталією Тарнавською, здійснила контроль за виконанням карантинних заходів, передбачених Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 «Про запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2» у магазинах, крупних торгівельних мережах, закладах громадського харчування, місцевому продовольчому ринку тощо. До складу комісії увійшли представники Держпродспоживслужби, Роздільнянського відділу поліції, Роздільнянського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області, міської ради та Роздільнянської райдержадміністрації.


Читайте також: ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ТЕБ ТА НС ПРИ РОЗДІЛЬНЯНСЬКІЙ РДА ВІД 17.03.2020


Робота комісії, враховуючи ситуацію та особисте спілкування з підприємцями, цього дня мала попереджувальний характер. Зокрема, що магазини, які не здійснюють та не спеціалізуються на торгівлі продуктами харчування та засобами гігієни підлягають закриттю. Торгівельні мережі, що забезпечують засоби мобільного зв’язку, працювати можуть. В цих закладах представники комісії перевірили дотримання вимог санітарних норм.


На місцевому продовольчому ринку керівництво поінформувало про роботу продовольчого корпусу та вжиті необхідні заходи санітарії, а також те, що з 20 березня промислові контейнери та вулична торгівля на Привокзальній припиняється, а продукти харчування реалізуватимуться з дотриманням вимог санітарних норм.
Зауважимо, що люди ставили питання, як жити в цих умовах, адже вдома треба годувати дітей і робота їм вкрай потрібна. Однак, в країні ситуація така, що Постанова Кабінету Міністрів України, рішення обласної та районної комісій ТЕБ та НС, розпорядження міської ради є обов’язковими до виконання. Підприємці, які підпадають під карантин, по-різному ставилися до роботи комісії, більше було порозуміння. Повернувшись повторно до деяких магазинів, що попередили про штрафи та відповідальність за порушення карантину, побачили зачинені двері, як того вимагає ситуація в державі.
Робота комісії буде продовжуватись весь термін карантину. Якщо будуть зафіксовані повторні випадки не дотримання карантинних заходів, поліція складатиме протокол та фіксуватиме правопорушення в межах компетенції.

20 березня також запланована перевірка торгівельних закладів.
Наш кор.

Залиште свій коментар