Аби забезпечити гідні умови для навчання в Слобідському НВК

Як уже повідомлялося, після негоди постраждали дахи у трьох навчальних закладах району, серед яких більше всього дісталося Слобідському НВК.

Для проведення капітального ремонту покрівлі необхідні кошти у сумі близько одного мільйона гривень. За результатами останнього пленарного засідання сесії райради було виділено лише 217 840 грн. Звісно, цих коштів недостатньо. Однак, враховуючи те, що відсутнє перевиконання районного бюджету для проведення його перерозподілу, підрядна організація ПП “БУДОРОС” погодилася виконувати ремонтні роботи в борг. Це дасть змогу забезпечити гідні умови для проведення учбового процесу та полагодити дах до приходу холодів.

Щоб перевірити хід виконання робіт, у середу, 18 вересня, було здійснено виїзд до Слобідського НВК, за участю заступника голови районної ради Сергія Крилова, директора КУ “Роздільнянський центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти” Миколи Сухого, інженера з технічного нагляду Івана Бевзенка та керівника підрядної організації Михайла Ороса. Зустріла делегацію директор навчального закладу Людмила Кіндзерська. Присутні оглянули будівлю та хід ремонтних робіт. Обговорили низку питань, які виникли під час проведення ремонту. Наразі виконано близько 50 відсотків від повного обсягу. Як зазначив Михайло Орос, завершити заміну даху планують до кінця поточного місяця.

Крім того, робочою групою було оглянуто будівлю, яка свого часу була побудована під розміщення дитячого інтернату, однак дане приміщення так і не було введено в експлуатацію. Як зазначили представники делегації, було б непогано переобладнати дану будівлю для розміщення дитячих літніх таборів, наприклад, таких як “Патріот”. Для цього необхідно провести капітальний ремонт приміщень, оновити комунікації тощо. Це плани на перспективу, і порушуватимуться вони перед депутатами при формуванні бюджету на наступний рік.

Наш кор.

Залиште свій коментар