За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено розвідника “ДНР”

За матеріалами Служби безпеки України до 15 років ув’язнення засуджено учасника незаконних збройних формувань, який брав участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції.

Слідством встановлено, що уродженець Одещини у 2014 році добровільно приєднався до воєнізованої групи «Розвідувальне Управління ДНР». З того часу служив у якості старшого розвідника під позивним «Ахмад».

Перебуваючи у складі незаконного збройного формування брав участь у бойових діях проти українських військ, задіяним у проведенні антитерористичної операції. Зокрема, брав участь у збройному протистоянні в аеропорту міста Донецьк.

Крім того, засуджений ніс службу на блокпостах, розташованих поблизу тимчасово окупованого Донецька, Шахтарська і Марьїнки.

Слідством доведено участь бойовика у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України). Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.

Слідчо-розшукові заходи проводились під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури.

Джерело: Управління СБ України в Одеській області

Залиште свій коментар