Кубок з футболу пам’яті Валерія Зайця

У змаганнях взяли участь вісім команд: «Атлетик», ФК «Кіровець», ФК «Роздільна», ФК «Великомихайлівка», «Ветерани», «Вікторія», ФК «Спартак», ФК «Веселий кут». Відкриття турніру розпочалося з Державного Гімну України. Прапор змагань підняв син Валерія Сергійовича – Андрій.

До учасників зі словами пам’яті про Валерія Зайця – колишнього керівника Роздільнянського стадіону «Спартак», прекрасного сім’янина, керівника команд з футболу, футзалу, міні-футболу та гандболу, переможця багатьох чемпіонатів, першостей та кубків як району, так і Одеської області – звернувся Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк. Він зазначив, що Валерій Сергійович всім серцем був відданий роздільнянському спорту, і це всім відомо.

 Відбиток матчів «на виліт» наклав на команди дуже високу концентрацію, але були і сюрпризи – це зустріч команд «Вікторія» і «Ветерани». Останні довели, що є ще порох у порохівницях і перемогли яковлівчан з рахунком 4:1!

До фіналу дійшли самобутні, добротні команди «Атлетик» с. Старостине (капітан О. Царук) і команда «Спартак», до складу якої входять друзі Валерія Сергійовича. Разом з його синами Владом і Андрієм з рахунком 3:1 перемогла досвідченіша команда «Спартак».

Нагородження проводив куратор Федерації футболу Роздільнянського району Максим Попов. Переможці отримали Кубок, медалі та грамоти, команда «Атлетик» – медалі та грамоти. Всім командам, які не дійшли до фіналу, були вручені пам’ятні грамоти. Кращі гравці у номінаціях нагороджені пам’ятними статуетками.

 Багато спогадів було за столом пам’яті Валерія Сергійовича. Головне, що всі учасники першого Кубку затвердили пропозицію зробити ці змагання традиційними.

Велика подяка сім’ї Валерія Сергійовича, на чолі з його дружиною Світланою, а також синам Валерію, Владу та Андрію. Вдячні також прекрасному чоловіку, другу Володимиру Тімотіну. Окрема подяка – директору Роздільнянського стадіону «Спартак» Ігорю Піньковському за високий рівень організації змагань.

Володимир ЗІМІН,

начальник відділу з організації та проведення спортзаходів Роздільнянського стадіону «Спартак»

Залиште свій коментар