З робочим візитом – до Роздільнянського району

21 жовтня 2022 року заступник начальника Одеської обласної військової адміністрації Ігор Ткачук, спільно з директором Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації Олександром Лончаком, з робочим візитом відвідали Роздільнянський район. Основна мета візиту – це організація роботи щодо розселення внутрішньо переміщених осіб з інших регіонів в Роздільнянському районі та облаштування укриттів у закладах освіти.

Під час наради, що пройшла під керівництвом начальника Роздільнянської районної військової адміністрації Сергія Приходька, обговорено стан готовності місць компактного проживання внутрішньо переміщених осіб в громадах. Керівництво Одеської ОВА та Роздільнянської РВА вкотре наголосили на необхідності пошуку та облаштування місць компактного проживання ВПО. Ми повинні бути готовими до прийняття осіб, яких примусово евакуйовуватимуть з територій, де проходять активні бойові дії.

Також представниками влади обговорювалось питання розподілення освітньої субвенції в поточному році.

У свою чергу, начальник Служби у справах дітей Одеської ОВА Наталія Утюпіна обговорила з присутніми нагальні проблеми, які стосуються зазначеної Служби. Ознайомлюючи учасників наради із завданнями, над якими сьогодні працює служба у справах дітей, вона закликала голів територіальних громад Роздільнянського району посилити організаційно-роз’яснювальну роботу серед мешканців громад у напрямку створення патронатних родин.

Роздільнянська РВА

Залиште свій коментар