Будь уважним у темну пору доби!

У зв’язку із тимчасовими обмеженнями використання вуличного освітлення та віяловими відключеннями світла, закликаємо водіїв і пішоходів бути більш уважнішими під час дорожнього руху.

У темну пору доби чи в умовах недостатньо видимості водіям необхідно зменшити швидкість та дотримуватись безпечної дистанції.

Пішоходи повинні переходити проїзну частину на пішохідних переходах. Також переконатись, що поруч немає автомобіля, адже у темну пору доби водії можуть вас не помітити.

Крім того, згідно з Правилами дорожнього руху у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі  світловідбивні  елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху.

До відома:

Світловідбивні елементи роблять пішохода помітним у темну пору доби. Для того, аби зманеврувати при швидкості 50 км/год, водієві потрібно 150 метрів. У світлому одязі пішохід стає помітним за 30 —75 м, а цього недостатньо для уникнення ДТП.

Зі світловідбивними елементами пішохід стає помітним за 300 м. Отже, додаючи їх на одяг, ми на 85% знижуємо шанс постраждати в результаті пригоди.

  • Це безпека велосипедистів. Їм також варто використовувати не лише ліхтарики, а і світловідбивачі;
  • Це необхідний аксесуар для ваших чотирилапих улюбленців під час вечірньої прогулянки;
  • Це корисна та оригінальна прикраса для одягу. Заохотити дітей одягати флікери можна завдяки дизайну. Вони можуть бути у вигляді браслету, брелока, наліпки, пояса або жилета. Їх можна одягнути або причепити на одяг і рюкзак.

Залиште свій коментар