З правилами безпечного Інтернету дітей ознайомили в Кучурганській бібліотеці

 У нашiй Кучурганськiй сучаснiй бiблiотецi є безкоштовний Інтернет, де дiти можуть завжди прийти i знайти потрібну для них iнформацiю. Та чи безпечний Інтернет для дітей?

Саме на це звернула увагу бібліотекар, пояснюючи дітям правила безпечного Інтернету. Вона розповiдала учням, якi пришли на цей проект, щоб не забували, що Інтернет – це не головне захоплення в життi. Крiм нього, у дітей повинні бути улюбленi книги, заняття спортом i прогулянки з друзями на свіжому повiтрi. Були озвучені 10 правил безпеки в Інтернетi Головні з них обговорювались на прикладах з життя. Зокрема: нікому без дозволу батьків не давати особисту iнформацiю (адресу); ніколи не погоджуватись на зустрiч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті; не посилати своє фото чи iншу інформацію без дозволу батькiв тощо.

Цей день в Кучурганськiй сiльськiй бiблiотецi видався надзвичайно рухливий, веселий, пізнавальний. На вулиці холодно, а в бiблiотецi тепло i весело від дитячих усмішок. Дверi тут нiколи не зачиняються, бо сюди можна прийти i просто поспілкуватись. Тут завжди радісно тебе зустрінуть.

По закінченні спілкування на дiтей чекав чай с цукерками. А результатом стала велика вдячність вiд маленьких читачiв – iх обiйми. Такi зустрiчi у нас постiйнi i дуже цiкавi.

Надiя Таранцева, бібліотекар Кучурганської сільської бібліотеки.

Залиште свій коментар