З перемогою у м. Мукачево

Вже втретє вихованці Центру творчості дітей та учнівської молоді зі своїми педагогами взяли участь в ХІ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки» у м. Мукачеве.

Сам край закарпатський наче пісня, наче легенда, створений для поетів і музикантів, танцюристів, любителів найпрекраснішого. І саме на цьому фестивалі вокальні ансамблі, солісти ,хореографічні колективи та любителі декоративно-ужиткового мистецтва мали змогу довести, що вони найкращі.

За рішенням журі в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» дипломом за І місце з макраме та ІІ місце з бісероплетіння нагороджена вихованка гуртка бісероплетіння та макраме «Жозефіна» Анастасія Соболь (керівник гуртка Г.М. Ткач), дипломом за ІІ місце – вихованець гуртка «Різьблення по дереву» Артем Горощук (керівник гуртка «Різьблення по дереву» А.В. Смєлов), дипломом за І місце – Марія Корольова, дипломом за ІІ місце – Єлизавета Коробко, дипломом за ІІІ місце – Анна Кургуз – вихованки студії образотворчого мистецтва «Палітра» (керівник гуртка О.М. Ткачова), дипломом за ІІ місце – ансамбль танцю «Перлина», у складі Еї-Анастасії Копанської, Марії Ботнар, Олександри Подкидиш, Валерії Д’яків, Ірини Десятниченко та Єлизавети Колесник (керівник ансамблю танцю «Перлина» В.В. Онищенко).

А перемогли тому, що є бажання, сили і талант перемагати. Так тримати й надалі!

Людмила Маліцька, методист ЦТДУМ.

Залиште свій коментар