З метою наближення вакцинації до людей похилого віку

У Роздільнянській громаді тривають виїзди мобільної бригади медиків Центру первинної медико-санітарної допомоги. Минулого вівторка, отримати первинну діагностику та консультацію від лікаря, зробити щеплення від коронавірусної інфекції та грипу мали змогу мешканці Виноградарського та Калантаївського старостатів. Проведення таких виїздів є зручним та корисним, особливо для людей похилого віку, яким не просто добиратися до центральної садиби, аби отримати медичну допомогу, зробити щеплення тощо. Люди залюбки відвідували місцеві медичні заклади, вакцинувалися та отримували консультації від лікаря.

До цього зробила два щеплення вакциною CoronaVak, сьогодні прийшла зробити третє. Роблю для того, щоб не захворіти, а бути жвавою, активною і ніколи не думати про ці болячки. Бажаю й іншим теж зробити щеплення, аби захистити себе, – закликала всіх вчителька фізичної культури Виноградарського ліцею Ольга Рябова.

Зробив сьогодні щеплення вакциною Pfaizer вже втретє. Як на мене, це непогана вакцина, досить ефективна. Закликаю своїх колег-однолітків теж вакцинуватися! Бажаю усім здоров’я, – звернувся до односельців пенсіонер Валентин Шейкін.

 

Закликали своїх односельців й поважні жителі Калантаївського старостату, серед яких Ліна Мезецька. Ліна Григорівна все своє життя пропрацювала у Калантаївській лікарні, потім в амбулаторії сімейної медицини. У свої 85 років вона й досі може надати першу медичну допомогу, зробити уколи, поставити крапельницю, провести інші процедури. За її глибоким переконанням, усім треба вакцинуватися, аби створити колективний імунітет, і вберегти своє здоров’я.

Зробив щеплення вже втретє, все дуже ефективно. Рік не хворів практично нічим. Отже, хто хоче вакцинуватися, не вагайтеся, все буде добре. Слава Україні! – порадив своїм односельцям житель с. Калантаївка Валерій Хрістов.

 

Перевірити, як проходить робота мобільної бригади, до Калантаївської амбулаторії завітали міський голова Валерій Шовкалюк та його заступниця Ольга Босюк. Для більш якісного надання медичних послуг на місцях, керівництво громади передало медичний діагностичний комплекс моніторингу показників стану здоров’я, до складу якого входять: телемедичний монітор, електрокардіограф портативний, інфрачервоний термометр, портативний мобільний біохімічний аналізатор, термопринтер для друку результатів, тест смужки тощо. Аналогічний набір отримала й Виноградарська амбулаторія, що стало можливим у рамках реалізації проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

Виїзди здійснюються за підтримки громадської спілки «Коаліція за вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» і триватимуть надалі. Тому, будь ласка, слідкуйте за графіком на нашій сторінці та сторінці Роздільнянська громада у соцмережах, інформуйте про це своїх родичів та знайомих, які проживають на території громади, щоб якомога більше людей отримали доступ до вакцинації та безоплатної медичної допомоги.

Наталія БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар