Турнір з гандболу пам’яті Віктора Борисюка

Борисюк Віктор Павлович  відомий на Роздільнянщині та за її межами тренер викладач з гандболу.

Віктор Павлович присвятив цьому виду спорту майже 20 років свого життя, виховав не одне покоління славетних спортсменів. За цей час був нагороджений чисельними грамотами та подяками, зокрема й Міністерства освіти України. Саме на його честь минулої неділі вже вдруге був проведений турнір з гандболу.

Захід проходив  за підтримки Федерації гандболу Одеської області, за безпосередньої ініціативи команди збірної Роздільної, на чолі з Василем Назиру, начальником Центру надання адміністративних послуг Віталієм Писаревським та тренером збірної міста Дмитром Дудниченком.

Участь взяли чотири команди, а саме: збірна Роздільної, ДЮСШ Роздільна, команди з Одеси та Біляївки. В черговий раз головний Кубок змагань отримала команда з Одеси, а кращим гравцем визнано Арсена Луцького. Збірна Роздільної посіла ІІ місце (кращий гравець Денис Невинський), ДЮСШ Роздільна – ІІІ місце (кращий гравець Домінік Шишканов), команда з Біляївки – ІV місце (кращий гравець Олег Неплий). Капітани команд отримали від організаторів подяки за участь у турнірі та заохочувальні призи.

 

Під час нагородження до присутніх звернулась колишня вихованиця Віктора Борисюка Елла Лещенко: «Віктор Павлович був чудовим тренером, який не лише вчив азам гри у гандбол, а й був гарним наставником та другом, направляв по життю та показував своїм прикладом, як потрібно досягати успіхів. Ми, спортсмени, вдячні йому за неоцінений досвід та настанови».

Віталій Писаревський, в свою чергу, подякував усім учасникам змагань за видовищну гру та позитивні емоції. Також висловив слова подяки міському голові Валерію Шовкалюку та депутатському корпусу міської ради за допомогу в організації турніру.

Залиште свій коментар