З концертом – до підопічних «Будинку милосердя»

З нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери до Територіального центру соціального обслуговування завітали гості – представники Роздільнянської ЗОШ № 2 – діти, батьки, вчителі, музичний керівник Тетяна Вільянівна Полтавцева з вокальними ансамблями «Дзвіночок» та «Мрія». Гості представили нашій увазі святковий концерт «Зігріємо серце добром», щоб висловити слова подяки всім працівникам Терцентру за повсякденну увагу, підтримку, турботу і допомогу підопічним, які обслуговуються у відділеннях Територіального центру, де важливою складовою є людина. Традиційно концерт пройшов у холі відділення стаціонарного догляду «Будинок милосердя». Концерт подарував радість та тепло, доброту, увагу та гарний святковий настрій людям, які потребують особливої уваги – підопічним відділення стаціонарного догляду.

Ведуча концерту Т.В. Полтавцева висловила слова подяки за мудрість та життєвий досвід мешканцям «Будинку милосердя» та завірила, що наступне покоління з повагою ставиться до людей, які прожили нелегке життя.

Завдяки щирому виконанню творчих номерів у виконанні вокальних ансамблів «Дзвіночок» та «Мрія» глядачі поринули в минуле і згадали пісні своєї молодості.

 

Приємно було бачити усміхнені обличчя наших підопічних і чути підспівування знайомих пісень, деякі бабусі від побаченого так розчулились, що не втримували сліз від пережитих прекрасних емоцій.

Захід пройшов на позитивній ноті, була створена доброзичлива атмосфера. Наприкінці гості побажали всім здоров’я, довголіття, радості та миру.

Адміністрація Територіального центру щиро вдячна представникам Роздільнянської ЗОШ № 2 за незабутні враження від концерту, подарованого нашим ветеранам учасниками вокальних ансамблів «Дзвіночок» та «Мрія».

Ми дуже вдячні за розуміння і чуйність до самотніх людей похилого віку, ветеранів Другої світової війни та праці, які обслуговуються Територіальним центром. Бажаємо вам, вашому колективу міцного здоров’я, миру, добробуту, успіхів в житті та праці. Завжди гостинно чекаємо на вас і надалі з прекрасними виступами!

З повагою Михайло Колопенюк, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) РДА.

Залиште свій коментар