У ДНЗ “РОМАШКА” с. БОЛГАРКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСЕНІ

Красива наша матінка-земля!

Любіть її щиро всім своїм єством і вона вам віддасть сповна!

Ходить осінь по садах,

Ходить усміхається.

Ніби в казці швидко так

Кольори міняються.

Під таким гаслом пройшло Свято осені у дошкільному навчальному закладі «Ромашка» с. Болгарка. Завітала до вихованців і сама винуватиця свята – щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками. Чаклунку Осінь возвеличували та восхваляли вихованці садочку, щоб вона була ще щедріша до всіх людей. Свято Осені проводиться в садочку традиційно. Пройшло воно захоплююче та весело, адже цьому передувала велика організаційна підготовка як з боку батьків, так і з боку колективу дитсадка. Маленькі вихованці готувались до свята ретельно: виготовляли костюми, вивчали пісні та вірші, в яких прославляли чудову пору року, яка настирливо стукає у двері і осінніми фарбами розмальовує клени та берези, тополі та черешні…

Музичний керівник С.С. Шайгородська, разом з вихователями О.С. Сергійчук, Н.С. Фасоленко та Г.М. Хмiль, продумували кожну хвилину свята, щоб діткам було весело та комфортно.Дітки з радістю танцювали і співали з лісовими звірятами, Зливою, Капiтошкою, Осінню і дуже старалися гарно розказати віршi про чарівну пору.

У нашому садочку вже стало доброю традицією проводити святково-осінній ярмарок. Батьки дуже постаралися. Торти, печиво, піца, кава та багато інших смаколиків заманювала запахами, які надходили від святково прикрашеного столу. Цього року батьківський комітет вирішив на зібрані від продажу солодощів та фруктів кошти придбати для малечі гімнастичні килимки, які так необхідні для розвитку та зміцнення здоров’я дітей

Зі слова привітання до дітей та батьків звернулася завідуюча дитячим садочком Г.І. Мачулка: « Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо створили емоційно-позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомити дошкільнят з рідною природою, навчити змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, завдяки якому було створено веселий настрій та яскраві емоції. Дуже доречно, що сьогодні Єгорівською сільською радою нам подаровано десятки беріз, туй та троянд, які ми разом посадимо, будемо доглядати, щоб росли на славу людям та радували нас».

Особисто від себе хочу сказати велике спасибі колективу дитячого садочку « Ромашка», на чолі з Г.І. Мачулкою, які докладають багато зусиль, щоб дітки були ситими, із задоволенням відвідували садочок і знаходилися в комфортних умовах. Велике спасибі батьківському комітету , на чолі з К.В. Форостенко, які дуже уважні до проблем дитсадка і завжди відгукуються на будь-які проблеми. Такі заходи згуртовують батьків, дітей та колектив садочку і допомагають вирішувати всі питання. А те, що свято пройшло цікаво і вдало, засвідчили захоплені погляди глядачів.

Ганна Караман, Єгорівський сільський голова.

Залиште свій коментар