Ярмарок ідей в Кучурганському дитсадочку «Сонячна гронка» 

Не так давно у закладі дошкільної  освіти «Сонячна гронка» с. Кучурган відбувся конкурс серед педагогів закладу на тему «Лепбук – розвивальна книжка сучасного характеру». Лепбук інтерактивна, саморобна паперова книга з дверцятами, кишеньками, віконцями. Ці багато функціональні дидактичні посібники направлені на поглиблення, систематизування інформації, закріплення й запам’ятовування нового й вже вивченого матеріалу.

В конкурсі прийняли участь вісім педагогів. Презентація конкурсних робіт дозволила присутнім помріяти та зазирнути у майбутнє (робота вихователя Шерстньової І.В. «Космос»), відчути себе чемпіонами та отримати медалі (робота інструктора з фізичного виховання Резнікової Н.В. «Я люблю спорт»). Вихователі дитячого садка с. Кучурган продемонстрували власні розробки – лепбукі на дуже актуальні теми (вихователь вищої категорії Оліфєр Р.В. розробила лепбук на валеологічну тему «Вітамінна абетка», на природничу тематику була конкурсна робота вихователя Бабушкіной Н.Б.). Розповіла чому на її погляд саме  лепбук «Василь Сухомлинський» – актуальний,  своечасний, патриотичний вихователь Котович Г.Р., вихователь Гниляк О.В. автор посібника «Я пізнаю світ сенсорики», музичний керівник Райлян І.О. «Музика навколо нас».  У позаконкурсному створенні лепбуку прийняла участь вихователь – методист Снітковська Жанна Василівна за  темою: « Емоції та почуття».

  Журі відзначила професійну презентацію Оліфєр Р.В. та продуману сюжетну лінію під час презентації Резнікової Н.В.

Перше місце одноголосно було надано вихователю Галічинській Таісії Миколаївні за її творчу, яскраву, компетентну роботу «Математика навколо нас». Вона повністю занурилась у вивчення математичного світу для дошкільнят. Таїсія Миколаївна розробила лепбук з багатим змістовним наповненням та креативними знахідками, які ми зможемо щоденно використовувати в роботі з вихованцями.

Підготовка до конкурсу у фахівців дошкільної освіти зайняла багато часу й вимагала максимум знань,  зусиль і досвіду, що були накопичені з кожним новим днем, проведеним з вихованцями. Щоденне спілкування з дітьми, пізнання світу разом з ними націлюють на позитивний результат. «Діти залишаються дітьми»- в цьому і є особливість роботи вихователя.

Зі словами привітання до конкурсанток звернулись завідувач ЗДО «Сонячна гронка» Ситнікова Наталя Василівна. Наталля Василівна відмітила високий рівень довіри до працівників системи дошкільної освіти. Висловила подяку за участь у конкурсі професійної майстерності, що проводиться не заради протоколу, а з метою узагальнення й обміну безцінного досвіду, адже стаж його учасників від одного до 37 років, й побажала самовдосконалення й задоволення від демонстрації своїх розробок.

Не менш важка задача стояла перед жюрі, а оцінювали роботи фахівці з багатим досвідом роботи у сфері освіти: вчителі початкових класів ЗОШ I – IIIступенів Кравченко В.В., Левицька О.В., Гринченко О.В., голова батьківського комітету, вчитель історії Павлевич С.В., завгосп, педагог з 30 – річним стажем Чернова А.С., вихователь – методист Снітковська Ж.В., завідуюча Ситнікова Н.В.Кожен член журі висловив своє враження від створених посібників, та індивідуального підходу до розробки конкурсних робіт. Конкурсантки успішно впорались зі всіма поставленими задачами, були нагороджені грамотами  й пам’ятними подарунками. Приємною несподіванкою для конкурсанток стало отримання матеріальної винагороди від сільської ради, відповідно до отриманих  результатів.

  

Конкурс «Лепбук – розвивальна книжка – сучасного характеру» запам’ятaвся журі і учасникам грамотною організацією, згуртованністю колективу дошкільного закладу «Сонячна гронка», доброзичливою атмосферою, щирим ставленням педагогів один до одного.

Бажаємо професійних успіхів і нових досягнень закладу дошкільної освіти «Сонячна гронка» с. Кучурган.

Батьківський комітет ЗДО «Сонячна гронка» с. Кучурган.

Залиште свій коментар