Якісне обладнання – нашій Теробороні

Триває жорстока та безжальна війна з російськими окупантами. Ця трагічна сторінка сучасної історії нашої держави як ніколи згуртувала українців у спільній боротьбі, у прагненні перемогти якнайшвидше. Поки наші захисники чинять героїчний спротив загарбникам на фронті, в тилу ведеться не менш важлива робота з підтримки наших бійців. Громади активно працюють на Перемогу, забезпечуючи захисників усім необхідним.
Яскравим прикладом злагодженості та порозуміння в цей непростий для країни час є Степанівська сільська територіальна громада. У рамках прийнятої сільською радою програми щодо забезпечення заходів Територіальної оборони Роздільнянського району, на прохання Тероборони Роздільнянщини, мешканців громади, які входять до її складу, було придбано технічне оснащення, засоби та меблі для першочергових потреб місцевого загону.
Степанівський сільський голова Наталія Бараненко разом з головою Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком передали це все представникам роздільнянської Тероборони. Зокрема, загін отримав у користування квадрокоптери, прилади нічного бачення, лазерні указки, біноклі, а також ноутбук. За словами Наталії Вікторівни, організовуючи закупівлю даного оснащення, сільська рада звернулася за консультаціями та порадами до керівництва прикордонної служби, тому що в них є практичний досвід у використанні даного технічного оснащення, розуміння, що саме потрібно хлопцям для якісного несення служби. Для належного базування бійців Тероборони закуплені меблі. Крім того було придбано продукти харчування, 2 тонни палива на загальну суму 75 тисяч гривень для наших воїнів, щоб вони могли бути мобільними, бо зараз для них це неабияк важливо. Загалом передано допомоги від Степанівської громади на суму майже 350 тисяч гривень.
Степанівський сільський голова Наталія Бараненко під час процедури передачі подякувала нашим захисникам за виконання службових обов’язків в ім’я України та відзначила, що в сільській громаді всі питання вирішуються злагоджено: «Сьогодні в країні війна. І саме сьогодні від кожного з нас залежить, наскільки швидко ми зустрінемо Перемогу. Перемоги нашої країни не може бути без сильного фронту та надійного тилу. А саме тил повинен працювати на фронт – тоді матимемо результат. Ми робимо одну справу і, впевнена, наша сила – в єдності. Тому нас ніякий ворог не зможе здолати. Степанівська громада хоч і маленька, але дуже патріотично налаштована! Хочу подякувати нашим депутатському корпусу, виконавчому комітету, небайдужим мешканцям громади, які сьогодні безпосередньо несуть службу в Територіальній обороні, вступили до лав ЗСУ і боронять державу на передовій, активно працюють на благо перемоги. Сьогодні ми завдячуємо Збройним Силам України і нашим прикордонникам за мирне і сонячне небо над нашою громадою, кожному небайдужому українцю, який готовий своєю допомогою наближати такий довгоочікуваний мир у нашій незламній Україні.
Громада готова надавати допомогу й надалі в силу своїх можливостей. Зокрема, ми також забезпечили потребу Роздільнянської, Лиманської та Степанівської громад у піску для заходів з оборони тощо. Впевнені, що тільки разом ми прийдемо до Перемоги!»


Голова Роздільнянської військової адміністрації Сергій Приходько відзначив, що на теперішній час Степанівська громада є лідером у наданні допомоги.
– Степанівською громадою дуже багато робиться для забезпечення продуктами харчування, перераховуються кошти на придбання військового обладнання. Проте хочу зазначити, що всі громади Роздільнянського району, без виключення, вкладають кошти у Тероборону та обороноздатність нашої країни. Жодна з громад не відмовилася не від допомоги у харчуванні, не від допомоги у паливі, не від допомоги у придбанні комп’ютерної техніки тощо. У районі добре налагоджена робота, ми в цьому плані – одні з лідерів, наскільки гарно наші голови та наші депутати реагують на всі звернення, що надходять, – сказав Сергій Приходько.
Також під час надання цієї допомоги представники Тероборони оглянули техніку та відзначили, що вона має гарні характеристики для якісного виконання поставлених завдань.

Наш кор.

Залиште свій коментар