Священнослужителів та мешканців Роздільнянщини закликають до проведення служінь “онлайн” на Великдень

Шановні священнослужителі та мешканці Роздільнянського району !

В умовах правового режиму воєнного стану, з метою убезпечення парафіян під час богослужінь та дотримання правил комендантської години, Роздільнянська районна військова адміністрація просить:

– (для християн східного обряду) завершити вечірнє служіння з нагоди Вербної неділі 16 квітня 2022 року за 2 години до початку встановленої комендантської години, тобто об 19.00 16.04.2022 року.

Освячення верби у неділю 17 квітня 2022 року має здійснюватися без масового скупчення людей з дотриманням встановленого комендантського часу, тобто з 06.00 до 20.00.

– (для християн західного обряду) святкове нічне служіння на католицький Великдень з 16 на 17 квітня 2022 року провести без присутності парафіян, рекомендуємо застосування «онлайн» служінь.

Обряд благословення та освячення їжі має здійснюватися також без масового скупчення з дотриманням встановленої комендантської години, тобто з 06.00 до 20.00.

Великодні свята не є підставою для послаблення режиму комендантської години, тому прошу поставитись до цих обмежень з порозумінням та не наражати себе на небезпеку.

Сергій ПРИХОДЬКО, начальник Роздільнянської районної військової адміністрації

Залиште свій коментар