Якісна медична допомога – мешканцям громади

Роздільнянський міський центр первинної медико-санітарної допомоги обслуговує жителів Роздільнянської, Степанівської та Лиманської громад, загальною кількістю 56 813 людей.
ℹ️ В Роздільнянському ЦПМСД знаходиться 11 амбулаторій загальної практики–сімейної медицини, в яких обслуговують 38 600 задекларованого населення, що складає 67,9 % від усього населення громад. В амбулаторіях працює 24 лікаря.
Центр постійно контролює роботу з організації імунопрофілактики серед населення. Кабінети щеплень оснащені всім необхідним для проведення імунізації населення. Також лікарі виїжджають до найбільш віддалених населених пунктів та до маломобільних людей, щоб надати медичну допомогу населенню.
За минулий рік загальна імунізація населення збільшилась на 15 % у порівнянні з 2021 роком. Зокрема, за 2022 рік Центр охопив вакцинацією від поліомієліту дітей до одного року на 83 %, коли у 2021 році цей відсоток становив 53,4 %.
При Роздільнянській амбулаторії сімейної медицини працюють кабінети, де населенню надається фізіотерапевтична допомога, також працює рентген кабінет, кабінети щеплень як рутинної вакцинації, так і вакцинації від Covid-19.
Всі лікарі та медсестри мають кваліфікаційну категорію, яку постійно вдосконалюють.
🧱 За програмою «Велике будівництво» була збудована та відкрита Кам’янська амбулаторія сімейної медицини.
💊 Завдяки МОЗ України, НСЗУ, Одеській ОВА, Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА, Роздільнянський ЦПМСД забезпечений медикаментами, гуманітарною допомогою та фінансами, що дає змогу доступно надавати якісну медичну допомогу мешканцям громади.
☝🏻Не займайтесь самолікуванням, а звертайтесь за медичною допомогою до свого сімейного лікаря.
Джерело: Департамент охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації

Залиште свій коментар