Турнір пам’яті Анатолія Петриги

На базі Роздільнянського ліцею № 1 минулої неділі відбувся традиційний турнір з гандболу пам’яті тренера Анатолія Петриги. Понад 35 років Анатолій Петрович працював тренером­викладачем Роздільнянської ДЮСШ. Видатний фахівець, відмінник освіти України, гідний спортсмен виховав не одне покоління спортсменів.

На знак пошани відомого роздільнянця, за сприянням голови Федерації гандболу Одеської області, Почесного громадянина м. Роздільна Сергія Гриневецького, у 2015 році було започатковано цей турнір, який за цей час набув чималої популярності серед гандболістів. Крім того, захід було приурочено до 91-ої річниці від дня утворення Одеської області.

Учасниками цьогорічних змагань стали: команди з м. Одеса (55+) та (35+), збірна Роздільної, команди з м. Біляївка та с. Шабо. Після урочистої церемонії підняття Державного Прапора України під Державний Гімн, присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих воїнів, які боронять українську землю від російського окупанта.

– Сьогодні знаменна для мене дата, адже рівно 50 років тому, у далекому 1973-му, граючи в одній команді з Анатолієм Петригою, Роздільна вперше стала чемпіонам Одеської області з гандболу. Від імені Федерації гандболу Одеської області хочу подякувати всім учасникам та організаторам турніру, керівництву району, міста, навчального закладу за гостинність та можливість проводити такі спортивні змагання. Бажаю гравцям гарної гри без травм, нових досягнень та перемоги найсильнішому, – звернувся Сергій Гриневецький у вступному слові.

На захід також завітали: голова районної військової адміністрації Сергій Приходько, міський голова Валерій Шовкалюк, директорка Роздільнянського міського ліцею № 1 Світлана Гоцульська та багато інших. Гості привітали команди зі спортивним святом, побажали гарних результатів та вдалої гри.

 За результатами напруженої боротьби перемогу здобула команда одеситів (35+), команда з Біляївки посіла ІІ місце, команда м. Одеса (55+) – ІІІ, команда с. Шабо – IV, а збірна Роздільної була відзначена Rубком учасника турніру.

Всі учасники були нагороджені медалями та символічними кубками, а по завершенню спортивного заходу зробили спільне фото на згадку.

Наталія БУКОВСЬКА

Залиште свій коментар