Як зарядити мобільний телефон без електрики

Через постійні обстріли російської федерації, по всій території України почастішали перебої та відключення електроенергії. Щоб бути в курсі всіх подій, тримати контакт із родичами та вчасно реагувати на повітряну тривогу, потрібно мати під рукою завжди заряджений мобільний телефон.

Як зарядити телефон без електрики, розповіли Вікна.

5 корисних способів, як зарядити гаджет у воєнний час:

1. Повербанк

Швидко зарядити телефон можна за допомогою повербанку. З початку вторгнення Росії в Україну ця річ стала однією з найнеобхідніших. Слідкуйте, щоб вона постійно перебувала в зарядженому стані.

2. Велосипедний генератор

Мініатюрний генератор ви можете знайти у колесі велосипеда. Цей акумулятор заряджається від руху транспортного засобу. Таким чином, його можна зняти та взяти з собою в бомбосховище.

3. Машина

Якщо у вас є машина, достатньо мати автомобільну зарядку, щоб підживити власний гаджет. Придбайте цей тип зарядки і використовуйте її при екстреному вимкненні світла.

4. Ноутбук

Якщо ваш ноутбук має повний заряд і у вас є кабель USB, зарядити мобільний телефон не важко. Процес не найшвидший, але ви все одно зможете залишатися на зв’язку.

5. Колонка

Метод не найкращий, але все одно виручить у непередбаченій ситуації. Якщо у вас є колонка, підключіть її за допомогою кабелю до телефону.

Джерело: realist.online

Залиште свій коментар