31 малюк народився протягом жовтня

Протягом жовтня у пологовому відділенні Роздільнянської багатопрофільної лікарні народилося 16 дівчаток і 15 хлопчиків. Майже на половину менше, ніж минулого місяця. Та воно й зрозуміло: у нас війна. Сподіватимемось на нашу Перемогу і такий довгоочікуваний мир в Україні, а тоді вже й поповнення нашого українського роду, якому нема переводу.

Цього разу дівчатка вибороли першість за кількістю новонароджених. Та й у вазі лідирують: найбільша дівчинка має вагу 4 кг 700 г, а найменшенька народилася з вагою 2 480 кг.

Війна приносить багато горя і страждань українцям. Та, незважаючи на це, дітки народжуються. І це прекрасно! Життя триває! Віримо у світле майбутнє, віримо у нашу армію, віримо, що мир в Україні – не за горами! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Нехай всі дітки ростуть здоровенькими і щасливими, радують своїх рідних! А батькам зичимо міцного здоров’я, терпіння, щастя і благополуччя. А тим, хто з нетерпінням чекає на лелеку, бажаємо – хай він обов’язково завітає до вашої оселі у 2022 році!

Допоміг породіллям та новонародженим малюкам у найважливіших днях їхнього життя професійний колектив пологового відділення Роздільнянської багатопрофільної лікарні. Дякуємо вам, шановні, за вашу благородну працю заради майбутнього!

Наш кор.

Залиште свій коментар