«Я – ЖІНКА!»

Так називалася літературно-музична вітальня, яка пройшла з нагоди Міжнародного жіночого дня в Роздільнянській центральній міській бібліотеці. З цих слів вона й розпочалася, коли були зачитані віршовані рядки Катерини Сенченко «Я – жінка». Серед учасників заходу – жінки-лідерки Роздільнянщини.

Про мету проведення заходу розповіла директорка закладу Олена Колопенюк, яка відзначила: «Вихід у світ книги – неабияка подія. Хоч зараз світ об’єднує Інтернет, але, на мою думку, це інформаційний простір, а книга – це те, що зберігає інформацію в документальному вигляді».

Книга «Бути лідером», яка не так давно доповнила бібліотечний фонд і яку коротко представила Олена Іванівна, – особлива. Адже її сторінки присвячені й нашим землячкам, жінкам – лідеркам Роздільнянського району. Зокрема, завідувачці дошкільного навчального закладу № 1 «Веселка» м. Роздільна Світлані Кірчевській, директоркам шкіл та НВК: Марії Загребельній (Степанівська ЗОШ), Оксані Ємельяновій (Понятівський НВК), Євдокії Новосьоловій (Степова ЗОШ), Валентині Петровській (Кам᾽янська ЗОШ).

Ведуча заходу Марина Павлюченко запитала у присутніх з них про те, наскільки складно бути лідером та як вони до цього прийшли. Відповіді були щирими та відвертими, і кожна з виступаючих жінок відзначила, що бути лідером – складно, відповідально, але по-іншому вони не можуть.

  

В заході взяла участь голова Степанівської СТГ Наталія Бараненко, яка привітала всіх з прийдешнім святом 8 Березня та побажала підтримки з боку чоловіків, розуміння та благополуччя вдома. За її словами, якими б сильними жінки не були – їм потрібні любов та турбота.

Також долучилися до привітань жінок-лідерок начальник відділу освіти Роздільнянської міської ради Лілія Соловйова та начальник відділу культури Роздільнянської міської ради Наталія Кучеренко.

Від імені чоловіків жінок поздоровив Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, а також музичні вітання подарували талановиті виконавці Роздільнянщини – Валерій Момренко, Андрій Мартиненко та Олександр Колоколов.


Відзначимо, що в бібліотеці з нагоди свята оформили тематичну виставку «Жінка – очима митців». Окрему виставку «Нехай моя пісня лунає…» присвятили  творчості талановитої української письменниці Лесі Українки, 150-річчя з дня народження якої нещодавно відзначали по всій країні. Їх презентувала глядачам завідуюча відділом обслуговування читачів бібліотеки Наталія Бабенко.

 

Залиште свій коментар