Вдячні за підтримку: Терцентр отримав гуманітарну допомогу

За підтримки депутата Одеської обласної ради  Андрія Бабенка КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради» отримав гуманітарну благодійну допомогу від Одеського благодійного фонду «Корпорація монстрів», завдяки якій ми зможемо допомогти сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах, одягом, іграшками, взуттям та іншими речами.

Від імені колективу та всіх підопічних, які обслуговуються у Терцентрі, директор установи Михайло Колопенюк висловлює слова вдячності всім причетним до благодійної допомоги, а саме: депутату облради А.В. Бабенку, Благодійному фонду «Корпорація монстрів», заступнику голови Роздільнянської районної ради А.І. Александровій, які доставили подарунки до установи.

Користуючись нагодою, Альона Ігорівна завітала до відділення стаціонарного догляду, де, разом з директором установи Михайлом Миколайовичем, обговорили низку питань щодо покращення умов проживання осіб похилого віку у відділенні.

Шановні Андрію Васильовичу та БФ «Корпорація монстрів», висловлюємо слова вдячності за Вашу підтримку людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З повагою колектив КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Роздільнянської міської ради»

Залиште свій коментар