«Я МАЮ ПРАВО!»

  28 березня ознайомитися з проектом «Я МАЮ ПРАВО!», а також отримати інформацію щодо своїх прав мали як жителі Роздільної, так і спеціалісти різних сфер діяльності нашого міста, про що подбали фахівці Головного територіального управління юстиції в Одеській області, які завітали до нашого міста і провели декілька правоосвітніх заходів. Адже, враховуючи досвід розвинутих європейських країн, неможливо побудувати правову державу, коли її громадяни не знають своїх прав.

Розпорядженням КМУ від 13 вересня 2017 року цьому проекту надано статус національного і на теперішній час він реалізується під патронатом Президента України, а 2018 рік оголошено роком початку його реалізації.

Основною метою проекту «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян. Свої права повинні знати як студенти, так і пенсіонери, як підприємці, так і домогосподарки, адже щодня вони зіштовхуються з реалізацією своїх прав, тому основною цільовою аудиторією є громадяни, віком від 16 років.

Розпочалися правоосвітні заходи у нашому місті зі спілкування та надання тематичної інформації у вигляді газет та буклетів із найнеобхіднішими даними, номерами телефонів пересічним громадян. З цією метою на привокзальній площі біля пам’ятника Т.Г. Шевченку було встановлено палатку, і фахівці Головного територіального управління юстиції в Одеській області знайомили всіх бажаючих з даним проектом. Зокрема, спеціалісти відзначали, що він реалізується Міністерством юстиції України у співпраці з системою Безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції за підтримки міжнародних донорів, партнерів, та, із набуттям проекту «Я маю право!» рівня загальнонаціонального, до його реалізації приєднуються також інші органи виконавчої влади.

Після заходу на привокзальній площі, фахівцями обласного управління юстиції було проведено лекції в  Роздільнянському районному центрі зайнятості та Роздільнянській РДА, учасників яких поінформували щодо захисту прав дітей та жінок (аліменти, протидія насильству), захисту права на виконання судового рішення, оформлення договорів оренди, субсидії  та багато іншого.

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» функціонує у всіх містах України, включаючи віддалені населені пункти.

Наш кор.

Залиште свій коментар