Храм села у Яковлівці

Традиційно на Покрову Пресвятої Богородиці жителі Яковлівської сільради відзначали храмове свято села. Цього року воно було особливим, адже співпало з відкриттям відремонтованого Будинку культури.

Зранку біля каплички, розташованої у центрі села протоієрей Розалівської церкви святих Костянтина та Олени отець В’ячеслав відслужив молебень. Родина Зінаїди Василівни та Віктора Івановича Ключникових запросили яковлівчан на храмовий обід.

Біля Будинку культури збиралася місцева громада на святковий концерт. Всі з нетерпінням чекали, поки відкриються двері оновленого Будинку культури. А коли це сталося, ошатна зала зустріла гостей, вражаючи  красою.

Цього дня було вручено багато подарунків. Сільський голова В.С. Павличенко вручала їх односельцям, для яких минулий рік був знаковим: ювілярам, новонародженим, новоселам та багатьом іншим.

Після урочистої частини всі зібралися біля клубу, де на яковлівчан та гостей свята були приготовані ароматні каша, шурпа та інші страви. Святковий настрій підтримувала запальна «жива» музика.

Родзинкою цьогорічного святкування стала безпрограшна лотерея, в якій яковлівчани вигравали багато корисних у господарстві та цікавих речей.

Делатальніше на сторінках газети “Вперед”.

yakovlevka-1
Номер художньої самодіяльності від маленьких яковлівчан
yakovlevka-6
Номер-посвята рідній Україні

Залиште свій коментар