Правда у кожного своя, але істина спільна

У зв’язку із виникненням конфліктної ситуації навколо приміщень першого та другого поверхів Будинку побуту “Перлина”, надаємо роз’яснення з цього приводу.

Ще у далекому 2001 році за рішенням сесії районної ради № 187-ХХIII було передано частину приміщення Будинку побуту “Перлина” у безоплатне користування ТОВ “Роздільнянський райпобуткомбінат” (тепер виробничий кооператив) на термін до вирішення питання приватизації. Відповідно до пунктів 19, 20 статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування”, статей 17, 26, 29 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, враховуючи рекомендації президії райради, було прийнято рішення (від 1 серпня 2012 року № 384-VI) про припинення дії договору про безоплатне користування комунальним майном. Після прийняття цього рішення виробничий кооператив звернувся до Роздільнянського районного суду з позовом до районної ради про визнання його протиправним та скасування рішення райради. Суд, вивчивши матеріали справи, заслухавши сторони та дослідивши докази по справі, прийшов до висновку про відмову в задоволенні позовних вимог. Ця постанова суду була оскаржена в апеляційному порядку, однак залишилась без задоволення. На даний момент рішення районної ради про припинення цього договору є чинним, що підтверджено двома судовими інстанціями.

Згідно з рішенням сесії від 12 серпня 2016 року № 173-VII перший та другий поверхи Будинку побуту “Перлина” передаються в господарське відання КПСВТГРР “Роздільнатеплокомуненерго” (як і Будинок побуту “Чайка” у смт Лиманське). Була створена комісія з проведення процедури приймання – передачі.

19 жовтня 2016 року члени комісії, під головуванням депутата районної ради О.І. Колесник (голова постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад району, приватизації комунальної власності, регіонального розвитку, будівництва, транспорту, зв’язку, промислової політики, паливно-енергетичного комплексу, енергозбереження та житлово-комунального господарства), прибувши до Будинку побуту, не змогли здійснити процедуру приймання – передачі у зв’язку з відмовою директора ВК “Роздільнянський райпобуткомбінат” Т.М. Міхової проводити її. Крім того, були присутні сторонні особи, які не мають жодного відношення до виробничого кооперативу. Такими своїми діями, які суперечать чинному законодавству, керівництво виробничого кооперативу перешкоджає виконанню рішення районної ради. Дана будівля вже понад 15 років знаходиться в безоплатному користуванні у виробничого кооперативу, який, в свою чергу, передав комунальне майно в суборенду та заробляє на цьому, а районний бюджет втрачає щороку чималі кошти. Вже п’ятий рік районна рада намагається відновити справедливість та повернути комунальне майно району. Але, навіть довівши свою правоту в судовому порядку, не може реалізувати свої законні права. Вже більше року, як ухвала Апеляційного суду Одеської області з приводу оскарження представниками кооперативу рішення про припинення договору безоплатного користування комунальним майном набрала чинності, але не виконана.

Про подальший перебіг подій інформуватимемо.

Коментарі з цього приводу читайте в друкованих номерах нашої газети за суботу, 22 жовтня, та середу, 26 жовтня.

Залиште свій коментар